piątek, 17 maja 2013

Występuję na Stadionie Narodowym...
...jako współautor kilku publikacji prezentowanych w czasie IV Warszawskich Targów Książki.


Dla każdego coś miłego:

Osobom lubiącym łączyć pasję poznawania świata z zamiłowaniem do mazania po książkach, polecam kolorowankę "Kolorowe miasta" (wyd. Tashka). Drużyna rysowników znakomita i międzynarodowa, selekcjoner doświadczony. Sam jestem bardzo ciekaw efektu.
Na obrazku powyżej, pochodzący z tego wydawnictwa fragment panoramy Lublina w dramatycznym momencie jego dziejów znanym jako "Sen Leszka Czarnego".

Fanom tężyzny fizycznej i komiksowej polecam nabycie Bicepsa. W nim masa komiksów, a w tej masie jedna moja (i jednocześnie nie moja) plansza spod znaku płaszcza i szpady.

Zwolennikom historii tajemniczych i niepokojących rekomenduję z kolei "S/N" Michała Rzecznika. Miałem przyjemność i zaszczyt wymalować tam jedną historyjkę do scenariusza Autora. Tajemniczość (i niepokojącość ;) ) tej publikacji jest tym większa, że tak naprawdę jeszcze nie wiadomo, czy zdąży się ona ukazać.

ps. oczywiście na stoisku Kultury Gniewu, powinniście znaleźć Niedole Julitty. Że towarzystwo będzie doskonałe nie muszę chyba dodawać.

Ciekawostka na deser: Powyższą notkę można przeczytać jeszcze raz myśląc, że jest autorstwa Marcina. Wszystko (no prawie) będzie się zgadzać!

Brak komentarzy: